Gambia gymles 1455 354

Vandaag (13 juni 2019) worden de poorten afgehangen op onze school in Naneto Seyoni. Maarten van Stichting Bouwen wordt hierbij ondersteund door 4 studenten van het Graafschap College uit Doetinchem, opleiding Middenkaderfunctionaris Bouwkunde (BuildTeam4TheGambia). Zij worden begeleid door één van hun docenten. Toen we ter plaatse aan kwamen waren ze druk bezig met het afhangen van de kleine poort. In de brandende zon waren de studenten druk aan het slijpen, boren en meten onder toeziend oog van Maarten én Bart, docent Bouwkunde van het Graafschap College, Rond 13.00 uur hing de kleine poort, mooi waterpas, in de scharnieren. Daarna waren de grote poorten aan de beurt. Het eindresultaat hebben we, i.v.m. andere afspraken, helaas niet af kunnen wachten maar aan het eind van deze dag hangen de poorten en kunnen de kinderen veilig het schoolterrein betreden.

 

Laatste nieuws

Lees via de volgende link onze nieuwsbrief van september 2019: klik...
Vandaag (13 juni 2019) worden de poorten afgehangen op onze school in Naneto Seyoni. Maarten van Stichting Bouwen wordt hierbij ondersteund door 4...